Mama wraca do pracy

O projekcie:

Kurs „Mama wraca do pracy” to nasz autorski program, który wszystkim chętnym mamom pomaga odkryć swoje talenty i czerpać inspirację do ich dobrego wykorzystania. Kurs skierowany jest do kobiet, które myślą o powrocie do aktywności zawodowej lub które poszukują nowej drogi w swoim życiu, lecz nie mają pomysłu, jak tego dokonać. Ma na celu pomóc kobietom w otwarciu się na świat, by świeżym okiem poszukały swoich mocnych stron, rozszerzyły świadomość samej siebie, swoich potrzeb i możliwości. Treści przekazywane w czasie spotkań pomagają określić swoje blokady i fałszywe przekonania, które mogą być przeszkodą na drodze do własnego rozwoju. Biorąc udział w kursie, będziesz mieć okazję przyjrzeć się samej sobie, a jednocześnie poczuć wsparcie i moc wspólnoty.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

• wkrótce wracasz do swojej dawnej pracy, lecz masz wątpliwości, czy ta praca jest nadal dla Ciebie,
  • jesteś na urlopie wychowawczym i już wiesz, że po odchowaniu dzieci nie chcesz wracać do wcześniej wykonywanej pracy,
  • z różnych powodów musisz wrócić do pracy i szukasz pracy, która będzie ze sobą niosła radość i spełnienie,
  • szukasz swojej drogi zawodowej, pozwalającej łączyć pracę z życiem rodzinnym w sposób harmonijny, z pokojem i radością w sercu,
  • chcesz się rozwijać i wykorzystać swoje talenty, lecz nie wiesz, jak je połączyć z obowiązkami rodzinnymi,
  • czujesz, że przyszedł moment na zmiany zawodowe, lecz nie bardzo wiesz, jak je wprowadzić w życie.

Program kursu:

• Gdzie jestem i dlaczego wracam do pracy? – diagnoza mojego potencjału i talentów.
  • Moja dotychczasowa droga – co jest do odkrycia? – storytelling i autoprezentacja.
  • Jaka jest moja ścieżka rozwoju? – niezbędnik prostszego i bardziej owocnego życia.
  • Co dalej? – mój pomysł na siebie.

Szczegóły:

Druga edycja kursu odbyła się w dniach 11-14 września 2023 r. O kolejnej edycji będziemy informować.
Po więcej informacji zapraszamy pod adres mailowy: info@fundacjawsercumatki.pl lub telefonicznie pod numer 789 455 823.

Kurs prowadzą:

Maria Pietrzak

Nauczyciel akademicki i założycielka naszej Fundacji.

Joanna Kwiecińska-Ćwir

Mentor oraz coach.

Ewa Czech

Nauczyciel storytellingu i autoprezentacji.

Kamila Szymańska

Coach i doradca rodzinny.

Tak wyglądają nasze spotkania

Oto kilka zdjęć z naszych inspirujących spotkań, gdzie każda mama ma szansę na odnalezienie swojej drogi do sukcesu zawodowego i osobistego spełnienia. To czas na odkrywanie siebie i czerpanie radości z rozwoju. Dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość pełną możliwości!