Nasz zespół

Nasz zespół budują wspaniali ludzie o różnorodnych talentach, które zebrane razem stanowią dobry fundament realizacji wszechstronnych projektów, zgodne z celami fundacji.

Zarząd Fundacji

Maria Pietrzak

Fundatorka i prezes Fundacji

Szczęśliwa żona i matka 4 dzieci, doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH), adiunkt w Instytucie Zarządzania SGH, organizatorka spotkań i warsztatów dla kobiet.

Lubi towarzyszyć ludziom w odkrywaniu i pomnażaniu ich talentów, zdobywać nową wiedzę i nią się dzielić, jeździć na rowerze, sprzątać, układać puzzle i spędzać czas z rodziną, szczególnie na łonie natury.

Jej główne talenty to:

• dostrzeganie dobra w każdym człowieku,
  • wytrwałość,
  • gotowość do nieustannego uczenia się i rozwoju.

Stanisław Podgórski

Wiceprezes Fundacji

Szczęśliwy mąż i ojciec trojga dzieci. Niegdyś nauczyciel, następnie dyplomata, filolog romański UW po klasie matematyczno-fizycznej w XIV L.O. im. S.Staszica (sic!), będąc w podstawówce grał na fortepianie w szkole muzycznej I stopnia, natomiast mając lat 40+, na Politechnice Warszawskiej ukończył studia podyplomowe w zakresie techniki świetlnej, w młodości także poeta, wydał kilka tomików wierszy.

Zrezygnował z kariery w MSZ dla rodziny oraz na rzecz ukrytej przez lata pasji.

Jego główne talenty to:

• wrażliwość na światło,
  • dbałość o język w mowie i w piśmie,
  • zmysł analityczny.

Marta Ząbkowska

Fundatorka i wiceprezes Fundacji (2019-2021)

Szczęśliwa żona i mama czworga dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w zakresie grafiki projektowej, związana z fotografią i rysunkiem.

Za słowami Psalmu 1 troszczy się o pomnażanie talentów własnych i innych ludzi tak, aby wydały owoc „w swoim czasie”. Obecnie działa w Radzie Fundacji.

• wrażliwość,
  • łagodność,
  • kreatywność.

Rada Fundacji

Monika Przyblik

Anna Ciborowska

Izabela Karaszewska

Alicja Pimpicka

Dorota Witczak

Marta Ząbkowska

Joanna Kwiecińska-Ćwir

Zespół Fundacji

Małgorzata Balcerek

Koordynator ds. finansowych

Żona, mama dwojga dzieci, absolwentka SGH. Pracę w korporacji zamieniła na bycie menadżerem własnej rodziny.

Umie dostrzegać piękno w małych, niepozornych rzeczach, lubi jesień i góry. Uchodzi za osobę rzetelną, dokładną i pragmatyczną.

• dokładność i rzetelność,
  • pragmatyzm,
  • bystrość.

Maja Drebot

Koordynator projektów Fundacji

Szczęśliwa żona, mama pięciorga dzieci, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przez wiele lat pracowała w konsultingu, doradzając klientom w pozyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji.

Miłośniczka nart biegowych i kuchni francuskiej. Po latach odważyła się rozwijać drzemiący w niej talent muzyczny i zamiłowanie do muzyki chóralnej.

• gotowość do działania,
  • nowe pomysły,
  • współpraca.

Małgorzata Miśta

Koordynator ds. mediów

Szczęśliwa żona i mama trojga chłopców. Absolwentka SGH, po ukończeniu której „wskoczyła” w tryb dynamicznej pracy w tzw. konsultingu. Zrezygnowała z niej, gdy na świecie pojawił się pierwszy syn, w międzyczasie ukończyła studia z Psychologii klinicznej dziecka.

Lubi pływać w morzu, niezależnie od jego temperatury, jeździć na rowerze, zachwycać się pięknem świata i drugim człowiekiem, a przy okazji uśmiechać się: wierzy, że uśmiech zmienia świat na lepsze.

• otwartość na rozwój,
  • wnikliwa obserwacja i zmysł analityczny,
  • wrażliwość na drugiego człowieka.

Karina Pawlica

Koordynator ds. organizacyjnych

Wdowa, mama trojga wspaniałych dzieci. Absolwentka SGH, ciągle rozwija się. Podążając za głosem serca i potrzebą misji, weszła na drogę zmiany ścieżki zawodowej, na co nigdy nie jest za późno.

W Fundacji koordynuje sprawy organizacyjne pod skrzydłami najlepszych szefów i we współpracy z cudownymi dziewczynami o pięknych sercach. Lubi śpiewać, tańczyć i uśmiechać się.

• autentyczność,
  • szczerość,
  • ciągłe poszukiwanie dobra i wdzięczności w innych.

Monika Podgórska

Koordynator ds. wolontariatu

Spełniona żona i mama trojga dzieci. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, z praktycznym doświadczeniem w księgowości. Zaangażowana bez reszty w liczne inicjatywy charytatywne, wspiera m.in. polskich misjonarzy w Kamerunie oraz społeczność lokalną. Ambasadorka zdrowego trybu życia, w tym diety wg św. Hildegardy.

• zaradność,
  • wszechstronność,
  • empatia.

Agnieszka Sysik

Koordynator ds. organizacyjnych

Szczęśliwa żona i mama pięciorga dzieci. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów w zakresie public relations na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Pedagog zdolności, koordynatorka spotkań i warsztatów dla młodzieży, przez wiele lat związana z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Lubi rozmawiać z każdym człowiekiem, śpiewać, tańczyć i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Jej główne talenty to:

• życzliwość wobec każdego człowieka,
  • odpowiedzialność,

Agnieszka Szambelan

Maria Dorosz

Dołącz do nas!

Czujesz, że odkrywanie, wspieranie i pomnażanie talentów to Twoje powołanie? Skontaktuj się z nami, aby dołączyć do zespołu Fundacji „W Sercu Matki”.