Jak żyć prościej

W erze natłoku informacji i ciągłego pośpiechu, wielu z nas tęskni za prostotą i spokojem w codziennym życiu. Jeśli często zdarza Ci się czuć przytłoczonym i przebodźcowanym, zapraszamy na kurs „Jak żyć prościej”. Chcemy pomóc Ci odnaleźć harmonię i równowagę w tym chaotycznym świecie.

O projekcie:

W dzisiejszym świecie, gdzie każdy moment jest napełniony informacjami, obowiązkami i wyzwaniami, łatwo jest poczuć się przytłoczonym. Właśnie dlatego Fundacja „W Sercu Matki” stworzyła kurs on-line „Jak żyć prościej?”. Te trzy spotkania, które pomogą Ci odnaleźć spokój, równowagę i sens w codziennym życiu.

Program kursu

Kurs „Jak żyć prościej?” to cykl 3 półgodzinnych spotkań on-line o następujących tematach:

  1. Poznanie – klucz do zmiany: zrozumienie siebie i otaczającego nas świata jest pierwszym krokiem do wprowadzenia pozytywnych zmian.
  2. Prostota – klucz do wytrwałości: poznaj metody upraszczania życia, które pomogą Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne i trwałe.
  3. Dar – klucz do szczęścia: odkryj, jak prawdziwe szczęście płynie z dawania i dzielenia się z innymi.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • czujesz się przytłoczona/-y nadmiarem informacji, spraw, wydarzeń,
  • przygniatają Cię sprawy do załatwienia, wydatki, trudności,
  • masz poczucie braku sensu, motywacji do rozwoju.

Co jeszcze zyskujesz?

Do każdego tematu dostarczamy materiały, które pozwolą Ci pracować nad sobą w swoim tempie. Przemyślane propozycje i ćwiczenia pomogą Ci wdrożyć zmiany w kierunku prostszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Jak żyć prościej?” i odkrycia drogi do spokojniejszego, bardziej zorganizowanego i pełnego sensu życia!

Szczegóły

Terminy

Zajęcia odywają się cyklicznie w formie kilku spotkań on-line. Wszystkich chętnych zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Prowadząca

Spotkania prowadzi Maria Pietrzak, dr nauk ekonomicznych, adiunkt w Instytucie Zarządzania SGH, założycielka i prezes Fundacji „W Sercu Matki”.

Kontakt

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnej edycji kursu, prosimy o kontakt mailowy: info@fundacjawsercumatki.pl

Kilka inspiracji nawiązujących do kursu

Napisz do nas!

Chciałbyś zadać pytanie odnośnie jednego z projektów, albo może masz pomysł jak wspomóc działania Fundacji? Skontaktuj się z nami!

12 + 9 =

Loading