Wesprzyj nas

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się je dzieli” A.Schweitzer

Dowiedz się, jak możesz pomóc

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę przeznaczoną na cele statutowe naszej Fundacji. Dzięki nim będziemy mogli:

  • podnosić świadomość jednostek i społeczeństwa na temat rozwoju talentów,
  • przeciwdziałać powszechnie panującej depresji i wypaleniu zawodowemu,
  • tworzyć przestrzeń do odkrywania i rozwoju talentów, a także dzielenia się talentami,
  • usuwać bariery w rozwoju talentów.
  • tworzyć legalne miejsca pracy tym, którzy swoje talenty odkryli i chcą się nimi podzielić, zwłaszcza matkom, które po długim okresie wyłącznej opieki nad dziećmi, pragną wrócić do pracy zawodowej i dzielić się swoimi talentami nie tylko z własną rodziną, lecz także z całym społeczeństwem.

 

Zarząd i Rada Fundacji nie pobierają żadnego wynagrodzenia za swoje zaangażowanie w działania Fundacji. Wszystkie otrzymane środki przeznaczamy na wynagrodzenie osób zaangażowanych w realizowanie bieżących zadań, by choć w części zrekompensować poświęcony przez nich czas i energię, a także na na wymagane prawem czynności administracyjne i księgowe oraz regulowanie zobowiązań wobec dostawców usług bankowych czy telekomunikacyjnych.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają!

Darczyńców otaczamy codzienną modlitwą oraz ofiarujemy w ich intencji Msze Święte w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 7.00 w parafii bł. Władysława z Gielniowa oraz całoroczne związki mszalne w sanktuarium w Niepokalanowie.

Wpłać darowiznę

 

Przelew tradycyjny

Darowizny prosimy wpłacać na podany niżej numer konta Fundacji:

Odbiorca:
Fundacja „W Sercu Matki”

Numer konta Fundacji:
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412

Tytuł przelewu:
Darowizna na działania statutowe

Regulamin przekazywania darowizn znajduje się tutaj.

Dodatkowe dane:
KRS: 0000791458
NIP: 9512486140
Regon: 383672487

 Dziękujemy!

Przelew online

Poniżej możesz wprowadzić kwotę, jaką chcesz wpłacić, aby wesprzeć działania fundacji.

Ważne! Kwota ma automatycznie przypisaną walutę PLN.

Darowizna

Wpłać darowiznę

Logo wtyczki Fanimani.

Wsparcie przez aplikację FaniMani

Zachęcamy do wspierania naszej Fundacji poprzez platformę FaniMani. Korzystając z bezpłatnej aplikacji na telefonie lub wtyczki w przeglądarce, za każdy zakup dokonany w jednym z 1700 sklepów partnerskich, FaniMani automatycznie przekazuje darowiznę na rzecz naszej Fundacji!

Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj (na naszym blogu) oraz w linku poniżej:
https://fanimani.pl/fundacjawsercumatki/

Dziękujemy za każde wsparcie!

„Jakość życia – na co masz wpływ”

Chcesz wesprzeć naszą Fundację i jednocześnie pogłębić swoją wiedzę na temat jakości życia? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Zapraszamy do zakupienia książki „Jakość życia – na co masz wpływ”, której jednym z autorów jest Maria Pietrzak – fundatorka naszej fundacji! To kompleksowe opracowanie, które łączy wiedzę 15 ekspertów z różnorodnych dziedzin. Publikacja jest nie tylko syntezą osiągnięć nauki, ale również inspiracją do działania w celu poprawy jakości własnego życia oraz otaczającego nas świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub dokonać zakupu? Skontaktuj się z nami mailowo! Cena książki wynosi 80 zł. Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy inspirującej lektury!

Partnerzy Fundacji „W Sercu Matki”

Loading