Projekty dla rodziny

Fundacja „W Sercu Matki” stawia na pierwszym miejscu wsparcie i tworzenie mocnych rodzinnych więzi. Nasze inicjatywy w tej kategorii to odpowiedź na wyzwania współczesnych rodzin. Proponujemy różnorodne programy, warsztaty i wydarzenia skierowane na wzmocnienie relacji w rodzinie, rozwijanie talentów, umiejętności rodzicielskich oraz pomoc w codziennych trudnościach. Przez nasze działania promujemy zdrowe relacje, wspierając zarówno dorosłych, jak i dzieci, a także zachęcamy do wspólnego uczenia się i spędzania czasu.

8 talentów

Celem projektu jest wsparcie wszystkich zainteresowanych tematem rozwoju talentów – w ich odkrywaniu, rozwijaniu i pomażaniu.

Chór Mam „Ave Maria”

„Jak wielką moc posiada śpiew, rozprasza wszystkie nasze smutki, koi gniew”. Dołącz do Chóru Mam – daj się ponieść muzyce, ucz się, rozwijaj i przeżywaj niezapomniane chwile.

Wolontariat

Zapraszamy Was do odkrycia fascynującego świata wolontariatu, jego różnorodnych form i potencjału do tworzenia lepszego jutra.

Mama wraca do pracy

Kurs „Mama wraca do pracy” to nasz autorski program, który wszystkim chętnym mamom pomaga odkryć swoje talenty i czerpać inspirację do ich dobrego wykorzystania.

Matko! Zorganizuj się!

Ten kurs to klucz do harmonii w życiu domowym, zawodowym i prywatnym każdej zabieganej mamy. Pozwoli odkryć tajniki organizacji, odzyskać spokój i radość w sercu – dowiedz się więcej o naszym sprawdzonym programie!

Loading