Indywidualne lekcje śpiewu

„Cały jestem instrumentem” prof. Jadwiga Gałęska-Tritt.

O projekcie:

Serdecznie zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu z Martą Szeligą, pedagogiem śpiewu i dyrygentem.
Marta przedstawia swoje lekcje śpiewu następująco: „Moje zajęcia to 55 minut wsłuchiwania się w siebie. Podczas nich nauczysz się na nowo oddychać, odkrywać i niwelować napięcia w swoim ciele i głowie, kierować pracą mięśni, swoimi intencjami i emocjami w taki sposób, żeby Twój głos był swobodny, brzmiący, pełny i piękny dla Ciebie”.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

• pracujesz głosem i często czujesz dyskomfort po kilku godzinach intensywnego mówienia,
  • śpiewasz w chórze lub zespole, i brakuje Ci warsztatu wokalnego,
  • czujesz, że Twój głos nie ma mocy, brak Ci siły przebicia, czujesz się niezrozumiana/-y, niewysłuchana/-y,
  • lubisz śpiewać, lecz brakuje Ci odwagi i pewności siebie, żeby zacząć tę przygodę,
  • ktoś kiedyś Ci powiedział, żebyś lepiej nie śpiewała/-ł, i ta blokada utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie,
  • chcesz się nauczyć wyrażać siebie poprzez muzykę,
  • chcesz zainwestować w siebie, w swój rozwój.

Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych oraz młodzieży 14+.

Czego możesz się spodziewać na zajęciach:

• ćwiczeń oddechowych, relaksacyjnych, dykcyjnych,
  • ćwiczeń poszerzających i wyrównujących skalę głosu, świadomie kształtujących jego barwę,
  • nauki interpretacji utworów i piosenek,
  • nauki śpiewania psalmów.

Kilka słów o Prowadzącej:

Marta Szeliga – chórmistrzyni i pedagog śpiewu, absolwentka Dyrygentury Chóralnej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (w klasie prof. Ryszarda Zimaka) oraz Podyplomowych Studiów Emisji Głosu w Bydgoszczy. Laureatka I nagrody na XII Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych w Poznaniu w 2008 r. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie dyrygentka Chóru Wydziału Biologii UW, Dyrygentka chóru Mam AVE MARIA oraz pedagog śpiewu w Szkole Śpiewu Liturgicznego u o. Dominikanów na warszawskim Służewie. Prowadzi liczne warsztaty chóralne oraz zajęcia grupowe i indywidualne z emisji głosu. Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Lubi obcowanie z naturą, pogłębione rozmowy na różne tematy i dobrą kawę.

Dowiedz się więcej!

Miejsce

Zajęcia odbywają się w sali Fundacji „W Sercu Matki” przy ulicy Bażantarni 3 w Warszawie. Terminy do ustalenia z Prowadzącą.

Opłaty

Wszelkie opłaty za zajęcia są do indywidualnego ustalenia bezpośrednio z Prowadzącą.

Zapisy

Zapisy odbywają się u Prowadzącej pod nr tel. 608 400 852 lub mailowo: marta_szeliga@wp.pl

Tak wyglądają zajęcia

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z zajęć i występów z Martą Szeligą, gdzie każda chwila to głęboka podróż w odkrywaniu piękna własnego głosu i ciała. Nie czekaj dłużej – dołącz do nas już teraz i pozwól swojemu głosowi zabłysnąć w pełnej krasie!