Projekty przyjaciół Fundacji

Nasza fundacja ceni sobie współpracę z ekspertami, którzy są także naszymi przyjaciółmi! W ramach projektów przyjaciół Fundacji proponujemy zajęcia prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach. Wśród nich znajdują się m.in. sesje coachingowe oraz indywidualne lekcje śpiewu. To unikalna okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych przyjaciół-ekspertów i jednocześnie wspierać cele naszej fundacji. Zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych zajęciach i do głębszego zaangażowania w misję naszej organizacji.

Coaching

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe prowadzone przez Kamilę Szymańską – coacha i doradcę rodzinnego wspierającego w odkrywaniu talentów. Kamila jest entuzjastką podejścia zgodnego z Chrześcijańską Terapią Integralną M. i M.Gajdów oraz rozwoju opartego na mocnych stronach osoby.

Indywidualne lekcje śpiewu

Serdecznie zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu z Martą Szeligą, pedagogiem śpiewu i dyrygentem. Podczas zajęć  uczestnicy nauczą się na nowo oddychać, rozpoznawać oraz niwelować napięcia w ciele i umyśle.

Loading