Coaching

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe prowadzone przez Kamilę Szymańską – coacha i doradcę rodzinneg. Kamila jest entuzjastką podejścia zgodnego z Chrześcijańską Terapią Integralną M. i M. Gajdów oraz rozwoju opartego na mocnych stronach osoby. Wspiera także osoby zainteresowane rozwojem talentów.

Kilka słów o Prowadzącej:

Kamila Szymańska – coach, terapeuta Chrześcijańskiej Terapii Integralnej (ChTI), Doradca Rodzinny, Coach Mocnych Stron. Towarzyszy w procesie rozwojowym. Specjalizuje się w odkrywaniu i rozwijaniu talentów i mocnych stron oraz budowania planu na życie kierując się w dużej mierze tym, co jest naturalnym darem i talentem w człowieku. Pomaga także w umiejętnym radzeniu sobie ze słabościami.

Dla kogo:

• osób chcących obrać nowy kierunek zawodowy;
  • przedsiębiorców doświadczających trudności w relacjach z pracownikami, klientami;
  • kobiet chcących wrócić do pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem;
  • pracowników chcących zadbać o swój dobrostan i rozwój;
  • osób po zakończonej psychoterapii;
  • rodzicom poszukującym wsparcia w odkrywaniu talentów u swoich dzieci.

Oferowane wsparcie dotyczy:

• zmian w życiu zawodowym oraz prywatnym dla osób nie wiedzących, jak je przeprowadzić;
  • chaosu w różnych dziedzinach życia;
  • odkrywania i rozwijania mocnych strony, aby zwiększyć satysfakcję z życia.

Miejsce

Spotkania odbywają się w Salce Fundacji „W Sercu Matki” przy ulicy Bażantarni 3 w Warszawie.

Zapisy

Zapisy bezpośrednio u Prowadzącej pod nr tel. 606254175 lub mailowo: kamila.szymanska1000@gmail.com

Wszelkie opłaty za sesje coachingowe do ustalenia z Prowadzącą.