Co u nas

Chcesz wiedzieć, co się u nas dzieje? To tutaj znajdziesz najświeższe relacje z naszych wydarzeń, spotkań, szkoleń czy koncertów. Przeglądając tę podstronę, zapoznasz się z dokładnymi informacjami na temat naszych działań i zobaczysz, jakie inicjatywy realizujemy na co dzień. Aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi aktywnościami i nie przegapić żadnego nadchodzącego wydarzenia, zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony i śledzenia nas w mediach społecznościowych, by być zawsze na bieżąco z naszymi działaniami i inicjatywami!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy najświeższe informacje o nadchodzących projektach, wydarzeniach i spotkaniach. Dołącz do naszej społeczności online i wspólnie razem pracujmy na rzecz naszych celów. Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie tworzyć pozytywną zmianę w świecie. Do zobaczenia na Facebooku!

Dowiedz się co u nas!

Nasz kanał na YouTube!!!

Nasz kanał na YouTube!!!

Dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością, że od ponad miesiąca działa nasz fundacyjny kanał na YouTube!!! 🙂 Znajdziecie tam sporo przydatnych materiałów! Link do kanału znajdziecie TUTAJ!!! A na...

czytaj dalej

Napisz do nas!

Chciałbyś zadać pytanie odnośnie jednego z projektów, albo może masz pomysł jak wspomóc działania Fundacji? Skontaktuj się z nami!

6 + 6 =

Loading