Co u nas

Chcesz wiedzieć, co się u nas dzieje? To tutaj znajdziesz najświeższe relacje z naszych wydarzeń, spotkań, szkoleń czy koncertów. Przeglądając tę podstronę, zapoznasz się z dokładnymi informacjami na temat naszych działań i zobaczysz, jakie inicjatywy realizujemy na co dzień. Aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi aktywnościami i nie przegapić żadnego nadchodzącego wydarzenia, zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony i śledzenia nas w mediach społecznościowych, by być zawsze na bieżąco z naszymi działaniami i inicjatywami!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy najświeższe informacje o nadchodzących projektach, wydarzeniach i spotkaniach. Dołącz do naszej społeczności online i wspólnie razem pracujmy na rzecz naszych celów. Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie tworzyć pozytywną zmianę w świecie. Do zobaczenia na Facebooku!

Dowiedz się co u nas!

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Drodzy Przyjaciele Fundacji "W Sercu Matki", z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam najlepsze życzenia. Niech w Waszym życiu codziennie rodzi się miłość i radość. Niech rodzący się...

czytaj dalej

Napisz do nas!

Chciałbyś zadać pytanie odnośnie jednego z projektów, albo może masz pomysł jak wspomóc działania Fundacji? Skontaktuj się z nami!

1 + 5 =

Loading