Zachęcamy do zakupu książki „Jakość życia – na co masz wpływ”

30 sty 2022

Książkę można zamówić przez naszą Fundację, pisząc na adres email: info@fundacjawsercumatki.pl

Książka „Jakość życia – na co masz wpływ” to publikacja przygotowana przez 15 naukowców i praktyków zajmujących się różnymi dziedzinami: zarządzaniem, ekonomią i finansami, psychologią, fizjoterapią, genetyką, ginekologią, talentami, ochroną środowiska, optometrią, rolnictwem i ogrodnictwem, muzyką, sztukami pięknymi, techniką świetlną i zarządzaniem. 

Autorką idei i koncepcji książki, a także Rozdziału 1 o faktycznym zarządzaniu jakością swojego życia jest doktor Maria Pietrzak, założycielka naszej Fundacji.

Podczas Koncertu Zimowego Autorka wspominała, że inspiracja do powstania książki pojawiła się podczas rozmowy nt. jakości oświetlenia domowego; okazało się, że zmiany w takiej sferze życia jak światło w miejscu zamieszkania mogą znacząco wpłynąć na poprawę poczucia naszego dobrostanu. W książce znajduje się, między innymi, rozdział na ten temat.

Autorka przyznała, że, pracując naukowo, ma do czynienia z wieloma pozycjami przeznaczonymi stricte do pracy naukowej, a tutaj chciała, by powstała pozycja niosąca konkretną wartość dla każdego człowieka, nie tylko ze świata nauki.

Każdy rozdział to garść cennych i bardzo konkretnych informacji i zaleceń w wyżej wspomnianych tematach popartych badaniami naukowymi. Możemy się, między innymi, dowiedzieć: co jeść, by utrzymać dobry wzrok; jak ćwiczyć, by zachować dobrą kondycję fizyczną na długie lata; jak rozmawiać, by się „dogadać”; jak dbać o płodność oraz czy warto śpiewać :-).

Książkę można kupić bezpośrednio w Fundacji „W Sercu Matki”, pisząc do nas na adres email: info@fundacjawsercumatki.pl

Cena książki to 80 zł.


Książkę można kupić także na stronie wydawnictwa cedewu.pl w cenie 90 zł.


Zachęcamy do zakupu dla Siebie, Znajomych i Rodziny!

Jesteśmy przekonani, że warto!

Loading