NASZ ZESPÓŁ

Zarząd Fundacji “W Sercu Matki”

Maria Pietrzak – fundatorka i prezes Fundacji

Szczęśliwa żona i mama czworga dzieci. Dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, organizatorka spotkań, warsztatów
i konferencji dla matek, głęboko przejęta przesłaniem przypowieści o talentach poczuła się powołana do pomocy innym w rozwoju ich potencjału, by więcej ludzi odkryło własną drogę i radowało się pełnią życia.

Marta Ząbkowska – fundatorka i wiceprezes Fundacji w latach 2019-2021

Szczęśliwa żona i mama trojga dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w zakresie grafiki projektowej, związana z fotografią i rysunkiem. Za słowami Psalmu 1 troszczy się o pomnażanie talentów własnych i innych ludzi tak, aby wydały owoc „w swoim czasie”.

Stanisław Podgórski – wiceprezes Fundacji

Prywatnie mąż i ojciec trojga dzieci, zaś zawodowo architekt światła angażujący się charytatywnie; porzucił studia doktoranckie na UW i fach nauczyciela j. francuskiego dla obiecującej kariery w dyplomacji, by ostatecznie poświęcić się bez reszty swej pasji modelowania światła, ukończywszy studia podyplomowe w zakresie Techniki Świetlnej na Politechnice Warszawskiej. Swym przykładem przekonuje, że warto inwestować w siebie i nie rezygnować z marzeń.

Rada Fundacji “W Sercu Matki”

MONIKA PRZYBYLIK

IZABELA KARASZEWSKA

AGNIESZKA KWIATKOWSKA

KATARZYNA KORCZYŃSKA

ALICJA PIMPICKA

KATARZYNA DUDA-GROMADA

DOROTA WITCZAK

Współpracownicy Fundacji “W Sercu Matki”

AGNIESZKA SYSIK

Szczęśliwa żona i mama czworga dzieci, pedagog zdolności, koordynatorka spotkań

i warsztatów dla młodzieży, przez lata związana z samorządem warszawskim.

NAJWIĘKSZE TALENTY AGNIESZKI TO:

• Życzliwość wobec każdego człowieka
  • Odpowiedzialność
  • Dbałość o szczegóły

ANNA PEŁKA

Z zawodu muzykolog, pracownik Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
w Warszawie. Organizuje wydarzenia związane z projektem “Motyl na karuzeli”.

NAJWIĘKSZE TALENTY ANNY TO:

• Determinacja w osiąganiu celów
  • Entuzjazm do działania
  • Zaradność

MAŁGORZATA BALCEREK

Żona i mama dwójki dzieci, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, aktualnie spełniająca się w ognisku domowym.

NAJWIĘKSZE TALENTY MAŁGORZATY TO:

• Dokładność i rzetelność
  • Pragmatyzm
  • Bystrość

KATARZYNA BARANIECKA

Absolwentka SGH, a obecnie studentka “Zarządzania Projektami” na WSB w Poznaniu. Odpowiada za marketing internetowy, a prywatnie lubi testować swoją kreatywność, eksperymentując w kuchni, organizując spotkania towarzyskie czy też spełniając się artystycznie.

NAJWIĘKSZE TALENTY KASI TO:

• Kreatywność
  • Analityczny umysł
  • Nastawienie na efektywność

EWA BORODZIK

Z wykształcenia plastyk i architekt krajobrazu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama pięciorga dzieci, rozumiejąca trud macierzyństwa i zafascynowana jego pięknem. Jej pasją jest komunikacja z drugim człowiekiem, wspieranie młodych mam i śpiewanie.

NAJWIĘKSZE TALENTY EWY TO:

• Otwartość
  • Szukanie kompromisów
  • Pomysłowość

ALEKSANDRA RESZTIK-WESOŁOWSKA

Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Śpiewaczka, sopran koloraturowy, doktor sztuk muzycznych, pedagog, menedżer kultury. Występowała na wielu prestiżowych scenach w kraju i za granicą.

W Fundacji “W Sercu Matki” pomaga rozwijać talenty wokalne w ramach zajęć emisji głosu.
Jest pomysłodawczynią i koordynatorką
projektu “Motyl na karuzeli”.

ANNA CIBOROWSKA

MONIKA PODGÓRSKA

MILENA DZWONNIK

EWA CZECH

MARTA SZELIGA

MONIKA KUŚNIERZ

KAROLINA ŚWIRSKA-CZAŁBOWSKA

PAULINA CHMURSKA

KAMILA SZYMAŃSKA

ANNA CHMIELEWSKA

NICOLAS SITKO

RYSZARD ZĄBKOWSKI

Dołącz do nas!

Czujesz, że odkrywanie, wspieranie i pomnażanie talentów to Twoje powołanie?
Skontaktuj się z nami, aby dołączyć do zespołu Fundacji “W Sercu Matki”.

1,328 wyświetleń,  4 dzisiaj