Minione: warsztaty „Matko, zorganizuj się!”

11 paź 2021

Już w ten piątek (15.10) odbędzie się pierwsze spotkanie z jedenastej już edycji cyklu warsztatów o zarządzaniu czasem, osiąganiu celów oraz organizacji życia i ładu domowego. Zapraszamy do zapisów!

Prowadząca warsztaty:

Maria Pietrzak – dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu i jakości, adiunkt w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, pomysłodawczyni, współfundatorka i prezes Fundacji „W Sercu Matki”, inicjatorka ursynowskiej wspólnoty mam, organizatorka spotkań, konferencji i warsztatów dla matek, redaktorka dwumiesięcznika „Wiara i Życie” i miesięcznika „List do Pani”, prywatnie szczęśliwa żona i mama czworga dzieci.

Cel:

Warsztaty mają pomóc kobietom uporządkować i lepiej zorganizować różne wymiary życiowej przestrzeni, by z mniejszym stresem i większą radością przeżywać każdy dzień oraz poświęcać więcej czasu na sprawy, które są naprawdę ważne i nadające życiu sens.

Gdzie?

Sala przy parafii Władysława z Gielniowa

Kiedy?

Pierwsze spotkanie: piątek w godzinach 10:00-12:15.

Kolejne spotkania będą odbywać się do dwa tygodnie, a ich terminy zostaną podane na pierwszym spotkaniu.

Koszt:

250 zł/os. (za pełen, ponad 11-godzinny kurs).

Cały dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na cele statutowe „Fundacji W Sercu Matki”.

Dane do przelewu:

Fundacja W Sercu Matki

18 1140 2004 0000 3102 7913 9412

W tytule przelewu: Imię i Nazwisko, Warsztaty Matko Zorganizuj się, edycja 11

Zapraszamy serdecznie do zapisów i udostępniania zaproszenia wśród znajomych: