Wykład on-line „Jak motywować dzieci i nastolatki do nauki?”

31 mar 2022

Zapraszamy na kolejny wykład prowadzony przez Annę Skibicką, psychologa, nauczyciela w szkole muzycznej i pianistkę, pt. „Jak motywować dzieci i nastolatki do nauki?”

Wykład odbędzie w formie on-line w sobotę, 2 kwietnia, o godz. 9.00. Będzie trwał ok. 1,5 godz.

Koszt udziału w wykładzie: 30 zł

❣️

Wpłaty prosimy dokonywać na konto:
Fundacja „W Sercu Matki”
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412
W tytule przelewu: Wykład z Anną Skibicką

Prosimy o zapisy przez formularz:
Link do wykładu zostanie przesłany na adres mailowy podany w formularzu najpóźniej godzinę przed wykładem.

Podczas wykładu usłyszymy, m.in. o tym:
– czym jest motywacja
– przyczynach braku chęci do nauki
– rodzajach motywacji (zewnętrzna vs. wewnętrzna)
– sposobach wspierania motywacji do nauki
– postawach rodzicielskich wobec uczenia się.
Będzie także czas na pytania.

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką Prowadzącej:
Anna Skibicka, psycholog i pianistka. Zajmuje się głównie psychologią dziecka. Pracuje z rodzicami i nauczycielami. Wspiera ich w relacjach z dziećmi, przyglądaniu trudnościom i szukaniu rozwiązań. Pracuje również z uczniami szkół muzycznych i koncertującymi muzykami (konsultacje, warsztaty). Udziela również krótkoterminowego wsparcia osobom dorosłym w obszarze stresu i kryzysów życiowych, trudności związanych z ciążą, okresem okołoporodowym i w połogu. Prowadzi spacery terapeutyczne dla młodzieży, które łączą w sobie wsparcie psychologiczne i ruch na świeżym powietrzu. Kieruje się ideą rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Pracuje w oparciu o założenia psychoterapii systemowej i teorii więzi. Jest także członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Szkół Muzycznych, które działa na rzecz poprawy jakości kształcenia muzycznego w Polsce.

Serdecznie zapraszamy!