Minione: warsztaty z Ewą Czech: „Storytelling – czyli sztuka opowiadania porywających historii”

23 lis 2021

Zapraszamy Was w sobotę 27.11 na 12:30 do siedziby Fundacji, gdzie nauczycie się, jak organizować opowieść, by intrygować odbiorców,
oraz poznacie mechanizmy wciągające Was w reklamy i filmy!

Macie czasem trudność w utrzymaniu uwagi innych podczas opowiadania im kawału lub anegdotki? Chcecie wnieść przekazy marketingowe swojej firmy na wyższy poziom? A może od dawna skrycie marzycie o napisaniu książki lub chociaż krótkiej bajki dla dzieci? Wesprzemy Was w tych działaniach!

Wystarczy, że pójdziecie na warsztaty, podczas których dowiecie się:

• jakie są struktury opowieści,
  • jak opowieści komunikują markę (brand stories),
  • jak tworzy się najlepsze reklamy,
  • jakie jest sekretna receptura studia filmowego Pixar,
  • co musi się znaleźć w każdej dobrej opowieści
  • oraz jak utrzymać napięcie i zainteresowanie do samego końca.

Ponadto, dostaniecie skrzynkę z narzędziami storytellera i okazję, by je przećwiczyć. Jeśli zechcecie – od ręki napiszecie wzorowe opowieści!

TERMIN:
27 listopada 2021

GODZINA:

MIEJSCE:
salka Fundacji

(ul. Przy Bażantarni 3)

Na zajęcia koniecznie weź ze sobą coś do pisania. Jeśli jesteś bardzo wrażliwą osobą – weź też chusteczki 😉

Kilka słów prowadzącej o sobie:

„Nazywam się Ewa Czech i jestem coachem public speaking i storytellingu oraz copywriterem. Od 2018 r. pracuję jako mentor mówców konferencji TEDxWarsawWomen. Po raz pierwszy z wielką tremą weszłam na scenę w 2014 r. jako członek organizacji Toastmasters International. Na scenie już zostałam, a tremę zamieniłam w ekscytację.
Z taką właśnie ekscytacją występowałam cyklicznie przez 2 sezony na scenie storytellingu the Bear w Berlinie, potem na scenach Aten i Warszawy. Opowiadałam historie, wygłaszałam mowy, wygrywałam konkursy. Zmieniały się sceny, zmieniały moje historie, zmieniłam się ja. Nabrałam pewności siebie, rozpostarłam szeroko skrzydła.
Dziś uczę innych, jak przemawiać i opowiadać historie. Jeśli chcesz, nauczę też Ciebie.”

Koszt warsztatów = 100 zł

Dochód z przeprowadzonych zajęć zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji.

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zapisywanie się za pomocą Formularza:

O wpisaniu na listę uczestników zdecyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:

Fundacja W Sercu Matki
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412
W tytule przelewu: Imię i Nazwisko, Warsztaty Storytelling

LINK DO WYDARZENIA:

Warsztaty organizowane są w ramach motywu listopadowego.

Nie wiesz o jakim motywie piszemy? Chodzi o projekt „8 talentów”, wedle którego w listopadzie rozwijamy talent językowy.

Więcej o nim przeczytasz tutaj: