OPCJA nr 1

Zarząd Fundacji

Maria Pietrzak

Fundatorka i prezes Fundacji

Szczęśliwa żona i matka 4 dzieci, doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH), adiunkt w Instytucie Zarządzania SGH, organizatorka spotkań i warsztatów dla kobiet.

Lubi towarzyszyć ludziom w odkrywaniu i pomnażaniu ich talentów, zdobywać nową wiedzę i nią się dzielić, jeździć na rowerze, sprzątać, układać puzzle i spędzać czas z rodziną, szczególnie na łonie natury.

• dostrzeganie dobra w każdym człowieku,
  • wytrwałość,
  • gotowość do nieustannego uczenia się i rozwoju.

Stanisław Podgórski

Wiceprezes Fundacji

Szczęśliwy mąż i ojciec trojga dzieci. Niegdyś nauczyciel, następnie dyplomata, filolog romański UW po klasie matematyczno-fizycznej w XIV L.O. im. S.Staszica (sic!), będąc w podstawówce grał na fortepianie w szkole muzycznej I stopnia, natomiast mając lat 40+, na Politechnice Warszawskiej ukończył studia podyplomowe w zakresie techniki świetlnej, w młodości także poeta, wydał kilka tomików wierszy.

Zrezygnował z kariery w MSZ dla rodziny oraz na rzecz ukrytej przez lata pasji.

Jego główne talenty to:

• wrażliwość na światło,
  • dbałość o język w mowie i w piśmie,
  • zmysł analityczny.

Marta Ząbkowska

Fundatorka i wiceprezes Fundacji (2019-2021)

Szczęśliwa żona i mama czworga dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w zakresie grafiki projektowej, związana z fotografią i rysunkiem.

Za słowami Psalmu 1 troszczy się o pomnażanie talentów własnych i innych ludzi tak, aby wydały owoc „w swoim czasie”. Obecnie działa w Radzie Fundacji.

• wrażliwość,
  • łagodność,
  • kreatywność.

Nick Watson

You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zespół Fundacji

Małgorzata Balcerek

Koordynator ds. finansowych

Żona, mama dwojga dzieci, absolwentka SGH. Pracę w korporacji zamieniła na bycie menadżerem własnej rodziny.

Umie dostrzegać piękno w małych, niepozornych rzeczach, lubi jesień i góry. Uchodzi za osobę rzetelną, dokładną i pragmatyczną.

• dokładność i rzetelność,
  • pragmatyzm,
  • bystrość.

Maja Drebot

Koordynator projektów Fundacji

Szczęśliwa żona, mama pięciorga dzieci, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przez wiele lat pracowała w konsultingu, doradzając klientom w pozyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji.

Miłośniczka nart biegowych i kuchni francuskiej. Po latach odważyła się rozwijać drzemiący w niej talent muzyczny i zamiłowanie do muzyki chóralnej.

• gotowość do działania,
  • nowe pomysły,
  • współpraca.

Małgorzata Miśta

Koordynator ds. mediów

Szczęśliwa żona i mama trojga chłopców. Absolwentka SGH, po ukończeniu której „wskoczyła” w tryb dynamicznej pracy w tzw. konsultingu. Zrezygnowała z niej, gdy na świecie pojawił się pierwszy syn, w międzyczasie ukończyła studia z Psychologii klinicznej dziecka.

Lubi pływać w morzu, niezależnie od jego temperatury, jeździć na rowerze, zachwycać się pięknem świata i drugim człowiekiem, a przy okazji uśmiechać się: wierzy, że uśmiech zmienia świat na lepsze.

• otwartość na rozwój,
  • wnikliwa obserwacja i zmysł analityczny,
  • wrażliwość na drugiego człowieka.

Karina Pawlica

Koordynator ds. organizacyjnych

Wdowa, mama trojga wspaniałych dzieci. Absolwentka SGH, ciągle rozwija się. Podążając za głosem serca i potrzebą misji, weszła na drogę zmiany ścieżki zawodowej, na co nigdy nie jest za późno.

W Fundacji koordynuje sprawy organizacyjne pod skrzydłami najlepszej szefowej i we współpracy z cudownymi dziewczynami o pięknych sercach.

• autentyczność,
  • szczerość,
  • ciągłe poszukiwanie dobra i wdzięczności w innych.

Monika Podgórska

Koordynator ds. wolontariatu

Spełniona żona i mama trojga dzieci. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, z praktycznym doświadczeniem w księgowości. Zaangażowana bez reszty w liczne inicjatywy charytatywne, wspiera m.in. polskich misjonarzy w Kamerunie oraz społeczność lokalną. Ambasadorka zdrowego trybu życia, w tym diety wg św. Hildegardy.

• zaradność,
  • wszechstronność,
  • empatia.

Agnieszka Sysik

Koordynator ds. organizacyjnych

Szczęśliwa żona i mama pięciorga dzieci. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów w zakresie public relations na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Pedagog zdolności, koordynatorka spotkań i warsztatów dla młodzieży, przez wiele lat związana z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Lubi rozmawiać z każdym człowiekiem, śpiewać, tańczyć i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

• życzliwość wobec każdego człowieka,
  • odpowiedzialność,
  • dbałość o szczegóły.

OPCJA nr 2

Zarząd Fundacji

Maria Pietrzak

Fundatorka i prezes Fundacji

• dostrzeganie dobra w każdym człowieku,
  • wytrwałość,
  • gotowość do nieustannego uczenia się i rozwoju.

Stanisław Podgórski

Wiceprezes Fundacji

Zrezygnował z kariery w MSZ dla rodziny oraz na rzecz ukrytej przez lata pasji.

Jego główne talenty to:

• wrażliwość na światło,
  • dbałość o język w mowie i w piśmie,
  • zmysł analityczny.

Marta Ząbkowska

Fundatorka i wiceprezes Fundacji (2019-2021)

• wrażliwość,
  • łagodność,
  • kreatywność.

Zespół Fundacji

Małgorzata Balcerek

Koordynator ds. finansowych

• dokładność i rzetelność,
  • pragmatyzm,
  • bystrość.

Maja Drebot

Koordynator projektów Fundacji

• gotowość do działania,
  • nowe pomysły,
  • współpraca.

Małgorzata Miśta

Koordynator ds. mediów

• otwartość na rozwój,
  • wnikliwa obserwacja i zmysł analityczny,
  • wrażliwość na drugiego człowieka.

Karina Pawlica

• autentyczność,
  • szczerość,
  • ciągłe poszukiwanie dobra i wdzięczności w innych.

Monika Podgórska

Koordynator ds. wolontariatu