SERCE MATKI

Serce Matki to serce, które o wszystko się troszczy, które wszystko rejestruje, w którym jest pragnienie, by każdy, kto się w tym sercu znajdzie, był zaopiekowany, a przez to szczęśliwy. Jednocześnie w Sercu Matki jest świadomość, że drogą do szczęścia jest rozwój talentów, którymi każdy z nas jest obdarowany. Talent to nie tylko zdolności artystyczne, wybitny umysł matematyczny czy sprawność językowa. Talentem może być zamiłowanie do przyrody, staranność w sprzątaniu czy też podejmowanie ze spokojem trudnych wyzwań. Jeśli robimy to, do czego mamy umiejętności, co sprawia nam radość, stajemy na drodze do pełni życia.

A czym jest ta pełnia? Wykorzystaniem naszych talentów, robieniem tego, do czego zostaliśmy stworzeni najlepiej, jak potrafimy. W ten sposób osiągamy prawdziwe szczęście, ale też swoim działaniem ubogacamy innych ludzi i przyczyniamy się do ich rozwoju i szczęścia. Pełnia jednego, prowadzi do pełni drugiego…i w ten sposób dopełnia się wszystko:-)

Do takiej pełni chcemy doprowadzić wszystkich, którzy zapukają do naszej Fundacji.

Statut fundacji – do pobrania

ODKRYWAMY TALENTY


Chcemy pomóc ludziom (i małym i DUŻYM) żyć pełnią życia przez odkrywanie i rozwój talentów.

ROZWIJAMY TALENTY


Pragniemy usuwać bariery stojące na przeszkodzie rozwijania talentów (m.in. brak czasu, trudności organizacyjne).

POMNAŻAMY TALENTY


Poprzez fundację pragniemy pomagać ludziom pomnażać ich talenty Zapobiegać sytuacji ich zakopywania, a przez to marnowania.

Fundatorki Fundacji

Maria Pietrzak

Szczęśliwa żona i mama czworga dzieci. Dr nauk ekonomicznych#w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Instytucie Zarządzania…

Marta Ząbkowska

Szczęśliwa żona i mama trojga dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w zakresie…