KONKURS PLASTYCZNY
“MOTYL NA KARUZELI”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym w ramach projektu “Motyl na karuzeli”.
Uczestnikami mogą być dzieci oraz młodzież w wieku od 6 do 14 lat, w podziale na 3 kategorie wiekowe
(kategoria I: 6-8 lat , kategoria II: 9-11 lat, kategoria III: 12-14 lat).

Przyjmowanie prac plastycznych wraz z kartą zgłoszenia oraz klauzulą informacyjną)
rozpocznie się 15.03.2021 r.

UCZESTNICY

Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat, w trzech kategoriach wiekowych
(I: 6-8, II: 9-11, III: 12-14 lat)

TERMINY

Przyjmowanie prac
od 15 marca 2021 roku.
Rozdanie nagród: 29.05.2021r.

PRACE

Prace mogą być wykonane dowolną płaską techniką w formacie
maksymalnie A3.

KARTA ZGŁOSZENIA

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1. Zapoznaj się szczegółowo z Regulaminem konkursu.
  2. Zapoznaj się oraz wypełnij i wydrukuj Kartę zgłoszenia oraz Klauzulę informacyjną.
  3. Złóż pracę wraz z wyżej wymienionymi dokumentami w terminie.
  4. Czekaj na wyniki!

ZADANIE KONKURSOWE

Zadanie konkursowe polega na zilustrowaniu 1-2 tematów pieśni
z płyty Aleksandry Resztik pt. „Motyl na karuzeli”, na której znajdują się następujące utwory:

Jak zakochany motyl (D. Scarlatti), Fiołek (W. A. Mozart), Ptaki (W. A. Mozart), Pstrąg (F. Schubert), Mandolina (G. Fauré), Nasza miłość (G. Fauré), Światło księżyca (C. Debussy), Pierrot (C. Debussy), Karuzel (S. Nawrocki), Słoneczko (S. Nawrocki), Spóźniony słowik (W. Lutosławski), O Panu Tralalińskim (W. Lutosławski), Kołysanka lalek (K. Szymanowski), Kołysanka o kołysce (S. Kisielewski), Dzwoń dzwoneczku (L. Różycki), Kołysanka (L. Różycki).

Pracę (lub prace) należy wykonać dowolną płaską techniką,
a jej format nie może przekroczyć formatu A3.

SKŁADANIE PRAC

Prace plastyczne wraz z wypełnionymi dokumentami (kartą zgłoszenia oraz klauzulą informacyjną) należy składać
w niedziele: 21 marca, 28 marca, 11 kwietnia, w godzinach 8:00-15:00 i 18:00-20:00
do sklepiku parafialnego w Kościele bł. Władysława z Gielniowa, ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie.

W przypadku trudności z dostarczeniem prac, proszę o kontakt: annamarpelka@gmail.com.

OCENA PRAC ORAZ NAGRODY

Prace spełniające warunki formalne oceni jury w skład,  którego wchodzą graficy, absolwenci ASP oraz
Zarząd Fundacji „W Sercu Matki”.
Dla Laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz drobne upominki. Nagrodzone prace zostaną wykorzystane do promocji bookletu, plakatów, jak i również na Facebooku i na stronie internetowej promującej płytę „Motyl na karuzeli”.

Wyniki konkursu i termin jego podsumowania opublikowany zostanie 29.03.2021 r. na stronie internetowej
Fundacji „W Sercu Matki”

Uroczyste rozdanie nagród laureatom odbędzie się 29 maja 2021 podczas KONCERTU Z OKAZJI DNIA DZIECKA Fundacji
“W Sercu Matki” w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów ul. Kajakowa 12 b.
Jeśli nie będzie możliwości, aby zorganizować koncert stacjonarnie, wydarzenie odbędzie się on-line, a nagrody zostaną rozdane laureatom w Ośrodku Kultury Ursynów, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

PROJEKT “MOTYL NA KARUZELI”

Dowiedz się więcej o projekcie oraz o jego twórcach.

DOKUMENTY DO POBRANIA

KARTA ZGŁOSZENIA