Fundacja „W Sercu Matki”

Serce Matki to serce, które o wszystko się troszczy, które wszystko rejestruje, w którym jest pragnienie, by każdy, kto się w nim znajdzie, poczuł się otoczony opieką, a przez to szczęśliwy. Jednocześnie w Sercu Matki jest świadomość, że drogą do szczęścia jest rozwój talentów, którymi każdy z nas jest obdarowany.

A czym jest ta pełnia? Wykorzystaniem naszych talentów, robieniem tego, do czego zostaliśmy stworzeni najlepiej, jak potrafimy. W ten sposób osiągamy prawdziwe szczęście, ale też swoim działaniem ubogacamy innych ludzi i przyczyniamy się do ich rozwoju i szczęścia. Pełnia jednego, prowadzi do pełni drugiego i w ten sposób dopełnia się wszystko.

Dowiedz się co u nas!

Informacja o zamknięciu Fundacji „W Sercu Matki”

Informacja o zamknięciu Fundacji „W Sercu Matki”

Z ogromną przykrością chcieliśmy poinformować, że Fundacja "W Sercu Matki" kończy swoją działalność. Po 5 latach funkcjonowania wierzymy, że to co zostało zasiane dzięki Fundacji będzie wzrastało i przynosiło plon obfity. Fundacja miała swój cel i plany, miała swój...

czytaj dalej
Koncert Noworoczny „Pójdźmy WSZYSCY do stajenki”

Koncert Noworoczny „Pójdźmy WSZYSCY do stajenki”

Zapraszamy serdecznie na Koncert Noworoczny pt.: "Pójdźmy WSZYSCY do stajenki" do kościoła pw. bł. Władysława z Gielniowa na warszawskim Natolinie w niedzielę, 7 stycznia, o godz. 14.15. Będzie radośnie i wspólnotowo: Będzie nasz fundacyjny Chór Mam "Ave...

czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Drodzy Przyjaciele Fundacji "W Sercu Matki", z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam najlepsze życzenia. Niech w Waszym życiu codziennie rodzi się miłość i radość. Niech rodzący się Chrystus wypełnia Wasze serca pokojem. Niech ten pokój i miłość niosą się...

czytaj dalej

Nasza działalność

Fundacja w Sercu Matki zachęca do świadomego rozwijania talentów oraz stwarzania w rodzinach przestrzeni do ich odkrywania i rozwoju wśród wszystkich członków rodziny, a także dzielenia się nimi. W czasie webinariów i spotkań z ekspertami różnych dziedzin omawiamy poszczególne talenty oraz zachęcamy do ich odkrywania i rozwijania.

8 Talentów

Chcemy pomóc ludziom (i małym i dużym) żyć pełnią życia przez odkrywanie i rozwój talentów.

Rodzina Kopalnią Talentów

Chcemy pomóc ludziom (i małym i dużym) żyć pełnią życia przez odkrywanie i rozwój talentów.

Wesprzyj naszą Fundację

 

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę przeznaczoną na cele statutowe naszej Fundacji.  Zarząd i Rada Fundacji nie pobierają żadnego wynagrodzenia za swoje zaangażowanie w działania Fundacji. Wszystkie otrzymane środki przeznaczamy na wynagrodzenie osób zaangażowanych w realizowanie bieżących zadań, by choć w części zrekompensować poświęcony przez nich czas i energię, a także na na wymagane prawem czynności administracyjne i księgowe oraz regulowanie zobowiązań wobec dostawców usług bankowych czy telekomunikacyjnych.

Darczyńców otaczamy codzienną modlitwą oraz ofiarujemy w ich intencji Msze Święte w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 7.00 w parafii bł. Władysława z Gielniowa oraz całoroczne związki mszalne w sanktuarium w Niepokalanowie.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają!

Dołącz do nas!

Czujesz, że odkrywanie, wspieranie i pomnażanie talentów to Twoje powołanie? Skontaktuj się z nami, aby dołączyć do zespołu Fundacji „W Sercu Matki”.

2 + 3 =

Loading