Fundacja „W Sercu Matki”

Serce Matki to serce, które o wszystko się troszczy, które wszystko rejestruje, w którym jest pragnienie, by każdy, kto się w nim znajdzie, poczuł się otoczony opieką, a przez to szczęśliwy. Jednocześnie w Sercu Matki jest świadomość, że drogą do szczęścia jest rozwój talentów, którymi każdy z nas jest obdarowany.

A czym jest ta pełnia? Wykorzystaniem naszych talentów, robieniem tego, do czego zostaliśmy stworzeni najlepiej, jak potrafimy. W ten sposób osiągamy prawdziwe szczęście, ale też swoim działaniem ubogacamy innych ludzi i przyczyniamy się do ich rozwoju i szczęścia. Pełnia jednego, prowadzi do pełni drugiego i w ten sposób dopełnia się wszystko.

Dowiedz się co u nas!

Pierwsza „Talentodzielnia” za nami!

Pierwsza „Talentodzielnia” za nami!

W czwartek 23 listopada odbyła się pierwsza "Talentodzielnia" - nasze fundacyjne wydarzenie, podczas którego mieliśmy możliwość podziwiać produkty przygotowane zazwyczaj własnoręcznie przez Uczestników wydarzenia, posłuchać historii towarzyszących powstaniu ich pasji...

czytaj dalej
Nasz kanał na YouTube!!!

Nasz kanał na YouTube!!!

Dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością, że od ponad miesiąca działa nasz fundacyjny kanał na YouTube!!! 🙂 Znajdziecie tam sporo przydatnych materiałów! Link do kanału znajdziecie TUTAJ!!! A na kanale są już: filmy "o talentach" nagrane w ramach naszej fundacyjnej...

czytaj dalej
Talentodzielnia, czyli dzielenie się talentami

Talentodzielnia, czyli dzielenie się talentami

Zapraszamy serdecznie w czwartek, 23.11, w godz. 10-12 do sali nr 1 w budynku LO przy parafii Władysława z Gielniowa, na "Talentodzielnię", czyli wyjątkowe spotkanie, podczas którego będziemy dzielić się swoimi talentami. A w szczególności: opowiadać o swoich...

czytaj dalej

Nasza działalność

Fundacja w Sercu Matki zachęca do świadomego rozwijania talentów oraz stwarzania w rodzinach przestrzeni do ich odkrywania i rozwoju wśród wszystkich członków rodziny, a także dzielenia się nimi. W czasie webinariów i spotkań z ekspertami różnych dziedzin omawiamy poszczególne talenty oraz zachęcamy do ich odkrywania i rozwijania.

8 Talentów

Chcemy pomóc ludziom (i małym i dużym) żyć pełnią życia przez odkrywanie i rozwój talentów.

Rodzina Kopalnią Talentów

Chcemy pomóc ludziom (i małym i dużym) żyć pełnią życia przez odkrywanie i rozwój talentów.

Wesprzyj naszą Fundację

 

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę przeznaczoną na cele statutowe naszej Fundacji.  Zarząd i Rada Fundacji nie pobierają żadnego wynagrodzenia za swoje zaangażowanie w działania Fundacji. Wszystkie otrzymane środki przeznaczamy na wynagrodzenie osób zaangażowanych w realizowanie bieżących zadań, by choć w części zrekompensować poświęcony przez nich czas i energię, a także na na wymagane prawem czynności administracyjne i księgowe oraz regulowanie zobowiązań wobec dostawców usług bankowych czy telekomunikacyjnych.

Darczyńców otaczamy codzienną modlitwą oraz ofiarujemy w ich intencji Msze Święte w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 7.00 w parafii bł. Władysława z Gielniowa oraz całoroczne związki mszalne w sanktuarium w Niepokalanowie.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają!

Dołącz do nas!

Czujesz, że odkrywanie, wspieranie i pomnażanie talentów to Twoje powołanie? Skontaktuj się z nami, aby dołączyć do zespołu Fundacji „W Sercu Matki”.

14 + 14 =

Loading