Pierwsza „Talentodzielnia” za nami!

25 lis 2023

W czwartek 23 listopada odbyła się pierwsza „Talentodzielnia” – nasze fundacyjne wydarzenie, podczas którego mieliśmy możliwość podziwiać produkty przygotowane zazwyczaj własnoręcznie przez Uczestników wydarzenia, posłuchać historii towarzyszących powstaniu ich pasji oraz porozmawiać przy filiżance herbaty i kromce pysznego chleba upieczonego przez Ewę :-). Była to wyjątkowa okazja do podzielenia się swoimi talentami!

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie!

Uraczyliśmy się ciepłem bijącym z każdego uśmiechu i życzliwych rozmów – mimo mało sprzyjającej aury na zewnątrz – oraz z przyjemnością słuchaliśmy opowieści o początkach Waszych działalności. Podczas rozmów dzieliliście się swoimi planami, marzeniami, tym jak wciąż chcecie „spożytkować” Wasze talenty – dziękujemy Wam za to i kibicujemy mocno!

Uczestnicy i ich talenty

Gdybyście chcieli skontaktować się z niektórymi z Osób, które przedstawiały owoce swoich talentów, podajemy namiary:

  • artykuły higieniczne wielorazowego użytku – tabita.com.pl (p. Ludmiła)
  • przepiękne torby i torebki robione ręcznie z wysokiej jakości włóczek – o-la.pl (Ola)
  • mąki żytnie (a wkrótce orkiszowe) z własnej uprawy bez szkodliwych środków chemicznych – tel. 668458240 (Kasia)
  • własnoręcznie robione różańce i świece – tel. 534020215 (Marcin)
  • wartościowe książki dla ducha i dwumiesięcznik „Wiara i Życie” – wiaraizycie.pl (Ania)
  • przepiękne obrazy – Ludwika
  • a Ewa – autorka pysznego chleba, którym się częstowaliśmy – planuje zorganizowanie warsztatów chlebowych, podczas których będziemy mogli poznać tajniki wypieku chleba – podamy terminy, gdy tylko będą znane!

Kolejna „talentodzielnia”?

A tym z Was, którzy nie mogli przyjść, obiecujemy że #talentodzielnia się powtórzy, a dla rozbudzenia smaku na przyszłe spotkanie możecie przejrzeć zdjęcia z wydarzenia na naszym profilu facebookowym:

profil Fb Fundacji

PS. Zdjęcia wykonała utalentowana Agnieszka Białowolska, pasjonatka fotografii i nie tylko 😊 (Jej profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100001987444299).

Loading