Zapraszamy na stronę kampanii „Rodzina – kopalnią talentów”

6 lis 2023

Już prawie od miesiąca działa strona internetowa kampanii Fundacji „W Sercu Matki”: „Rodzina – kopalnią talentów!”. Jeśli jeszcze jej nie odwiedziliście, zapraszamy do kliknięcia w zakładkę ‘Rodzina – Kopalnią Talentów’ (jest ona podstroną naszej strony głównej) lub w poniższy link https://fundacjawsercumatki.pl/rodzina-kopalnia-talentow/

A co znajdziecie na stronie kampanii „Rodzina – kopalnią talentów”?

Na stronie mamy dla Was mnóstwo praktycznej wiedzy o tym, jak możecie odkrywać i rozwijać talenty u siebie i w Waszych rodzinach:

  • do odsłuchania – 2 audycje zrealizowane w Radio Warszawa, w których usłyszycie rozmowę z naszymi Ekspertami: 🔸 Marią Pietrzak i Stanisławem Podgórskim z naszej Fundacji, 🔸 prof. Grzegorzem Grochowskim – specjalistą od talentologii, 🔸 dr n. med. Katarzyną Jankowską – internistą, endokrynologiem, andrologiem, immunologiem oraz 🔸 Izabelą Antosiewicz – trenerką mocnych stron, edukatorką rodziców, autorką książki „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce”.
  • do przeczytania – teksty o talentach,
  • do obejrzenia – fotorelacja z czerwcowego koncertu,
  • do kolejnego obejrzenia 🙂 – 3 inspirujące filmy o talentach oraz reportaż z czerwcowego koncertu

Odkrywajcie z nami Wasze talenty!

Wchodźcie, słuchajcie, czytajcie i oglądajcie, i dajcie się zainspirować do odkrywania talentów w sobie i Waszych Rodzinach!

Zapraszamy!

Loading