Refleksje uczestniczek kursu „Mama wraca do pracy”!

29 wrz 2023

Nasz autorski kurs „Mama wraca do pracy” już za nami. Był to piękny, wzruszający i radosny czas. Wierzymy też mocno, że owocny 🍎, przede wszystkim w życiu zawodowym Uczestniczek, choć jesteśmy przekonani, że nie tylko . Nasze Uczestniczki twierdzą, że było warto – dla samego spotkania, nawiązania więzi, pokonania różnych obaw w bezpiecznym środowisku oraz odkrycia Swoich talentów, którymi Każda z nas jest przecież tak licznie obdarowana!

Jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w tegorocznej edycji, zapraszamy na kolejną w przyszłym roku, a w międzyczasie zachęcamy do uczestnictwa w naszych fundacyjnych wydarzeniach i wykładach. Między innymi, 22 października br. odbędzie się wykład stacjonarny jednej z Prowadzących kurs „Mama wraca do pracy”, Kamili Szymańskiej, coacha chrześcijańskiego, coacha mocnych stron i doradcy rodzinnego, pt. „Jak rozpoznać talenty w sobie i w drugim człowieku?”. Na wykład już serdecznie zapraszamy, więcej szczegółów pojawi się wkrótce na stronie.

A poniżej wycinek z podsumowań kursu napisany przez jedną z Uczestniczek (całe podsumowania przeczytacie na naszym blogu): 

i kolejny:

Loading