Zdjęcie przedstawiające mężczyznę puszczającego bańki oraz bawiące się dzieci.

W niedzielę 4.06 zapraszamy na koncert „Rodzina – kopalnią talentów”

28 maj 2023

Jeśli chcecie inspirująco i aktywnie spędzić czas z rodziną i pragniecie odkryć Wasze rodzinne talenty oraz dowiedzieć się jak je rozwijać, serdecznie zapraszamy na koncert „Rodzina – kopalnią talentów”, który będzie pełnym atrakcji wydarzeniem w plenerze.

📆

Koncert odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca o godz. 15, w Amfiteatrze w Parku Kultury w Powsinie, ul. Maślaków 1, Warszawa.

❓

Wszystkie szczegóły znajdziecie także na naszym Fb:
https://fb.me/e/P8zGR1xh

🎉

A w programie Koncertu:

🎶

– Występy muzyczne zespołów i solistów, profesjonalistów i amatorów, którzy pokażą, jak można z radością i sukcesem rozwijać talent muzyczny!

🎨

– Strefa kreatywna ze stoiskami warsztatowymi, na których będziecie mogli m.in. lepić z gliny, skonstruować latawiec, wziąć udział w plenerze malarskim, zbudować model jachtu, nauczyć się grać w brydża, pomajsterkować, zagrać w gry słowne i logiczne oraz odkrywać przyrodę!

🎭

– Prezentacje talentów przez osoby, które na co dzień realizują swoje pasje i zarażają nimi innych, a wśród nich m.in. tancerze, sportowcy, pasjonaci odkrywania historii rodzinnych!

🎉

– Gry i zabawy dla całej rodziny, bańki, nauka tańca irlandzkiego i wiele innych atrakcji, które zagwarantują uśmiech na Waszych twarzach 

😉

– A do tego pyszne ekologiczne przekąski i orzeźwiająca lemoniada 

WSTĘP WOLNY! 

😊

Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami, aby razem z nami odkrywać piękno talentów! 

Do zobaczenia na Koncercie! 

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie „Po Pierwsze Rodzina!”.Koncert jest realizowany w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Rodzina – kopalnią talentów”.TERMIN: 4 czerwca 2023

GODZINA:
15:00

MIEJSCE:
Amfiteatr w Parku Kultury w Powsinie


Loading