Rusza 2. edycja kursu on-line „Matko, zorganizuj się!”. Zachęcamy do zapisów!

1 kwi 2023

Zapraszamy na drugą edycję kursu on-line “Matko zorganizuj się”, które poprowadzi dr Maria Pietrzak, współzałożycielka i prezes Fundacji „W Sercu Matki”, adiunkt w Instytucie Zarządzania SGH, koordynatorka wielu projektów, szczęśliwa żona i mama 4 dzieci.

Jeśli czujesz, że masz ciągłe zaległości w różnych sprawach…

Jeśli wydaje ci się, że nie nadążasz z zaspokajaniem potrzeb Twojej rodziny i realizowaniem zadań w pracy…

Jeśli masz poczucie bycia w ciągłym stresie i szybkiego tracenia życiowych sił…

Czy chciałabyś mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze i mieć pokój i radość w sercu, którego nie zrujnują trudne wiadomości i wiele rzeczy do zrobienia „na wczoraj”…,

Jeśli tak, to kurs on-line „Matko, zorganizuj się” jest dla Ciebie 🙂

Warsztaty mają pomóc kobietom uporządkować i lepiej zorganizować różne wymiary ich życiowej przestrzeni, by z większą radością i mniejszym stresem przeżywać każdy dzień, by poświęcać więcej czasu na sprawy, które są naprawdę ważne i nadające życiu sens.

Warsztaty obejmą:

  • 8 półgodzinnych spotkań on-line w następujących tematach: 1. Matka zorganizowana – pakiet startowy; 2.Planowanie krótko i długoterminowe; 3. Moje otoczenie; 4. Moje gospodarowanie zasobami; 5. Zdrowy styl życia; 6. Moje zespoły ; 7. Zorganizowałam się – co dalej? 
  • materiały do samodzielnej pracy,
  • godzinne spotkanie indywidualne z Prowadzącą

TERMINY półgodzinnych spotkań on-line – czwartki, g. 8.30: 13.04.2023 (temat 1), 20.04.2023 (temat 2), 27.04.2023 (temat 3), 11.05.2023 (temat 4), 18.05.2023 (temat 5), 25.05.2023 (temat 6), 1.06.2023 (temat 7).

30.03.2023 odbyło się spotkanie organizacyjne. Spotkanie zostało nagrane i Mamom, które zapiszą się po tym terminie, nagranie zostanie przesłane na adres mailowy.

Dodatkowe spotkanie indywidualne – w terminie ustalonym indywidualnie (on-line lub stacjonarne) + materiały do pracy w domu

Liczba uczestniczek: do 12 osób

Formuła: on-line + materiały do samodzielnej pracy + spotkanie indywidualne

Koszt całego cyklu: 350 zł

Prowadząca nie pobiera wynagrodzenia z tytułu prowadzenia warsztatów.  Wszystkie wpłaty Uczestniczek są w całości przeznaczane na cele statutowe Fundacji “W Sercu Matki”.

Zapraszamy do zapisów przez formularz:
https://forms.gle/fEzssXKue8FQcXCS6

Dane do płatności:
Fundacja „W Sercu Matki”
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412
W tytule przelewu: Matko zorganizuj się, imię i nazwisko

Prowadząca: Maria Pietrzak – żona i matka 4 dzieci, dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, członek międzynarodowej grupy edukatorów w ramach projektu PRME (Principles of Responspible Management Education), koordynator wielu inicjatyw, także międzynarodowych, współfundatorka i prezes Fundacji „W Sercu Matki”, pomysłodawczyni i organizatorka spotkań dla matek, autorka artykułów naukowych, pomysłodawczyni i współautorka książki „Jakość życia – na co masz wpływ”, oraz kilkudziesięciu artykułów dotyczących m.in. organizacji życia.


Bardzo dziękujemy i zapraszamy serdecznie!

Loading