Posumowanie stycznia w Projekcie 8 Talentów!

6 lut 2023

Styczeń upłynął w muzycznej atmosferze wokół odkrywania i rozwijania talentu muzycznego. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas działania ubogaciły Państwa wiedzę i przyniosły nowe inspiracje w obszarze rozwoju tego talentu.

  

W styczniu Fundacja zorganizowała 2 webinary w temacie talentu muzycznego:


Webinar z Martą Szeligą, dyregentką chóralną, prowadzącą m.in. Chór Mam Ave Maria

– z Martą Szeligą, dyrygentką prowadzącą m.in. nasz fundacyjny Chór Mam Ave Maria, na webinarze, pt. “Praca nad głosem – rozwój, ćwiczenia oraz higiena”.
Zachęcamy do przeczytania podsumowania tego webinaru na naszym blogu.


Webinar z dr Justyną Pakulak, dyrygentką Chóru Filharmonii Narodowej

– z dr Justyną Pakulak, dyrygentką Chóru Filharmonii Narodowej, która odpowiadała na pytanie „Dlaczego warto śpiewać w chórze?” dzieląc się nie tylko ogromną wiedzą, ale także swoim bogatym doświadczeniem.
Podsumowanie tego webinaru także wkrótce na naszym blogu!


KONCERT ZIMOWY 'PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI”

29 stycznia odbyło się coroczne wydarzenie organizowane przez naszą Fundację, czyli KONCERT ZIMOWY, w tym roku pod tytułem: „Pójdźmy WSZYSCY do stajenki”. W tym roku koncert zyskał współorganizatora, parafię bł. Władysława z Gielniowa, dzięki czemu czas koncertu był okazja do integracji wspólnot gromadzących się na terenie parafii.   


Mamy nadzieję, że te wydarzenia pozwoliły Państwu na przekonanie się o wielkiej mocy wspólnego śpiewu. 🙂 A jeśli jeszcze nie, to zapraszamy do fundacyjnych cyklicznych wydarzeń muzycznych:

  • zajęć nauki śpiewu w Chórze Mam – Ave Maria – próby w każdy poniedziałek w salce Fundacji w godzinach 10:00-11:30 – zapisy za pomocą formularza: https://forms.gle/8QE8NHHqgr8FAFDg6
  • zajęć umuzykalniających dla dzieci prowadzonych przez Paulinę Chmurską we wtorki dla grupy młodszej (4-6 latków) o godzinie 17:00 lub dla grupy starszej (6-9 latków) o godzinie 18:00 w sali Fundacji W Sercu Matki, zapisy prowadzone są przez formularz: https://forms.gle/xUQ8NMgJMmvwFMcc9
  • indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu prowadzonych przez Martę Szeligę – zapisy prowadzone są telefonicznie pod nr 608400852 lub przez adres mailowy: marta_szeliga@wp.plDziękujemy za udział w powyższych wydarzeniach i wspieranie Fundacji. Życzymy owocnych spotkań z muzyką!


Loading