Spotkanie online “7 minut codziennych ćwiczeń dla kręgosłupa” – wtorek 8.11 g.8.30

7 lis 2022

Zapraszamy na spotkanie online pt. “7 minut codziennych ćwiczeń dla kręgosłupa”, które poprowadzi Katarzyna Goździewicz, absolwentka warszawskiej AWF, certyfikowany instruktor treningu medycznego, korektywy i pilates.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Goździewicz, absolwentka warszawskiej AWF, certyfikowany instruktor treningu medycznego, korektywy i pilates. 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 8 listopada, rano o godzinie 8:30.

Podczas webinaru dowiemy się:
1. Co to znaczy „zdrowy kręgosłup”: o potrzebie ruchu, znaczeniu pozycji neutralnej, równowadze między siła a gibkością mięśni.
2. Zasady treningu prozdrowotnego, czyli o co w tym wszystkim chodzi.
3. Zdrowy kręgosłup w praktyce-propozycja krótkiego treningu  czyli ćwiczenia, które możemy wykonywać każdego dnia i które pomogą nam odciążyć i jednocześnie wzmocnić kręgosłup – tak by nam służył bez uciążliwych dolegliwości.

Kilka zdań o Prowadzącej:
Absolwentka warszawskiej AWF. Zajęcia ruchowe prowadzi od prawie 20 lat. Od 9 lat współpracuje z gabinetem fizjoterapii Rehaktiv w Wilanowie. Zdobyła kwalifikacje z zakresu treningu medycznego, korektywy i pilates. Na bazie posiadanej wiedzy, obserwacji potrzeb klientów i doświadczeń własnych stworzyła autorski program ćwiczeń, który w 60min zamyka przemyślany zestaw ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, które przywracają równowagę w ciele, zapobiegając lub wychodząc naprzeciw problemom z kręgosłupem. Prywatnie spełniona żona i mama 4 dzieci.

Link do spotkania zostanie wysłany na adres podany w formularzu: https://forms.gle/9sGFCpPPQ4A7LHL8A

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy jednak w miarę możliwości o dowolną darowiznę na rzecz Fundacji:
Fundacja „W Sercu Matki”
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412
W tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe Fundacji


Bardzo dziękujemy i zapraszamy serdecznie!

Loading