Zapraszamy na warsztaty budowania mebli z kartonu

16 maj 2022

W ramach współpracy Fundacji „W Sercu Matki” z Centrum Nauki Kopernik w projekcie Erasmus+ Thinkering for Adults zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. „Budowanie małych mebli z kartonu”.

Warsztaty odbędą się w Centrum Nauki Kopernik (CNK) w 3 terminach:

– 18 maja, godz. 17:00 – 18:30
– 25 maja, godz. 11:00 – 12:30
– 25 maja, godz. 15:00 – 16:30

Miejsce:
Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20; tak zwana sala „Kartofel” (na końcu niewielkiego korytarza zaraz po lewej stronie przy głównym wejściu do CNK)

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zapisy za pomocą formularza: https://forms.gle/dV2cWibGL8dVFm6p6.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z Centrum Nauki Kopernik.

Podczas zajęć uczestnicy będą budować małe „meble” z kartonu. Karton jest bardzo tanim, łatwo dostępnym oraz stosunkowo wytrzymałym materiałem. W dodatku można go łączyć i obrabiać za pomocą prostych narzędzi. Dzięki temu można go wykorzystać do skonstruowania niewielkiego mebla, jak np.: „gazetownika”, szafki nocnej, mini regału, półki, podstawki pod laptopa, niewielkiego stolika, itp. Podczas zajęć zaprezentowane będą różne przykłady kartonowych mebli. Każdy uczestnik stworzy własny kartonowy mebel (który można zabrać ze sobą do domu).

Projekt skierowany jest do osób dorosłych, ale można wziąć udział w warsztacie wraz z dziećmi. Zapewnione będą wszystkie materiały i narzędzia.

Ze względu na limit miejsc bardzo prosimy o przemyślaną decyzję i informację w przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach.

Zapraszamy serdecznie!


Loading