Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci w semestrze letnim

14 lut 2022

Zapraszamy dzieci na zajęcia z rysunku i malarstwa, zabawy plastyczne, rytmikę oraz różnorodne zajęcia muzyczne – rozwijające słuch muzyczny, śpiew indywidualny lub w zespole.


W poniedziałki – godz. 17:30-19:30 kurs rysunku i malarstwa – dla dzieci od 6 lat. 

Prowadzenie: Ryszard Ząbkowski, koszt 200 zł/miesiąc (wszystkie materiały do zajęć są zapewnione na miejscu)

O prowadzącym:
Ryszard Ząbkowski jest absolwentem Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest artystą 3D oraz programistą. Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniach – prowadził kursy dla studentów ASP, szkolił pracowników agencji graficznych, prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży.


We wtorki – godz. 17:50-18:50- rytmika dla dzieci w wieku 5-8 lat – Prowadzenie: Paulina Chmurska, koszt 140 zł/miesiąc

O prowadzącej: Paulina Chmurska jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina. Gra na fortepianie i komponuje. Jest pedagożką muzyczną i akompaniatorem w Chórze Artos oraz Towarzystwie Muzycznym Artos im. Sł. Skoraczewskiego przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.


Środy – śpiewanie w zespole lub indywidualnie godz. 17:00 lub później – Prowadzenie: Paula Jadacka, Anna Pełka, koszt do ustalenia

O prowadzących: Paula Jadacka, absolwentka Wydziału Wokalnego, kierunku: Piosenka ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współzałożycielka i lider wokalny grupy uwielbieniowej BlesSing. Doktor mikrobiologii molekularnej. Prowadzi badania nad genetycznymi uwarunkowaniami predyspozycji wokalnych.
Anna Pełka, absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła szkołę muzyczną I i II st. w klasie fortepianu, pracuje w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina, gdzie m.in. organizuje i prowadzi zajęcia edukacyjne.


Piątki – 17:00-18:30 – zabawy plastyczne dla dzieci od 5 lat – koszt ok. 80 zł miesięcznie/dziecko (wszystkie materiały zapewnione). Grupa ruszy, jeśli zbierze się 10 osób. Prowadzenie: Weronika Buczna

O prowadzącej: Studentka III roku na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych ze specjalnością arteterapii. Realizuje praktyki na zajęciach w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 6 Sióstr Niepokalanek. Należy do Duszpasterstwa Akademickiego Freta. 


Soboty – godz. 17:00-18:00 – zajęcia dla dzieci rozwijające słuch muzyczny – dla dzieci w wieku 5-7 lat. 3 wolne miejsca. Prowadzenie: Anna Pełka, koszt 100 zł/miesiąc od dziecka.


Zajęcia rozpoczynają się 14 lutego i odbywają się w sali Fundacji „W Sercu Matki”, ul. Przy Bażantarni 3 na terenie parafii bł. Władysława z Gielniowa.

Zapisy na zajęcia:
mailowo: anna.pelka@fundacjawsercumatki.pl lub
telefonicznie: 511 945 536


Serdecznie zapraszamy 💗


* Jeśli ktoś doświadcza trudności finansowych i nie byłby w stanie uiścić należności z tytułu zajęć, bardzo prosimy o kontakt z Fundacją.


Loading