Książka „Jakość życia – na co masz wpływ” już w sprzedaży!

13 sty 2022

Jest to interdyscyplinarne kompendium wiedzy, napisane przez ekspertów i naukowców, przedstawiające wyniki współczesnych badań odnoszące się do jakości życia – z praktycznymi i możliwymi do wdrożenia dla każdego człowieka zaleceniami.


Książka „Jakość życia – na co masz wpływ” to publikacja przygotowana przez 15 naukowców i praktyków zajmujących się różnymi dziedzinami: biogerontologią, ekonomią, fizjoterapią, genetyką, ginekologią, ochroną środowiska, optometrią, psychologią, rolnictwem i ogrodnictwem, sztukami pięknymi, „talentologią”, techniką świetlną i zarządzaniem. 

Autorką Rozdziału 1 pt. „Zarządzaj jakością swojego życia. Perspektywa zarządzania” jest dr Maria Pietrzak, fundatorka Fundacji „W Sercu Matki”.

Z recenzji dr hab. Barbary Kryk, prof. Uniwesytetu Szczecinskiego:

„(…)Monografia, oprócz popularyzacji osiągnięć nauki w zakresie poszczególnych obszarów/dyscyplin/specjalizacji powiązanych z jakością życia, jest swego rodzaju zachętą dla ludzi do wdrażania w życie osiągnięć nauki, co nadaje jej wymiar edukacyjny. Przy czym jest na tyle uniwersalna, że może z powodzeniem być wykorzystywana w edukacji, nauce i praktyce gospodarczej. Na rynku wydawniczym nie ma opracowania, które ciekawie ujmowałoby zagadnienie jakości życia poprzez pryzmat mikroaspektów z nią związanych, w sposób tak kompleksowy, jak uczynili to Autorzy monografii.”

Książkę będzie można nabyć podczas Koncertu Zimowego Fundacji „W Sercu Matki”, który odbędzie się 22 stycznia o godz. 11.00.
Będziemy wdzięczni za wcześniejsze zgłoszenie chęci zakupu pod adresem email:
info@fundacjawsercumatki.pl
ze względu na konieczność zamówienia odpowiedniej liczby książek w wydawnictwie.

Książkę można kupić także bezpośrednio na stronie wydawnictwa cedewu.pl

Loading