Minione: „Myśl, słuchaj, mów” – czyli warsztaty ze skutecznej komunikacji

8 lis 2021

Szkolenie zostanie bezpłatnie poprowadzone online przez Marię Pietrzak o 9:00 we wtorek (9.11) w ramach motywu listopadowego.

Nie wiesz o jakim motywie piszemy? Chodzi o projekt „8 talentów”, wedle którego w listopadzie rozwijamy talent językowy.

Więcej o nim przeczytasz tutaj:


Podczas tego wydarzenia skupimy się na technikach skutecznej komunikacji. Na umiejętności komunikowaniu oczekiwań i preferencji, dostosowywaniu tonu, mimiki i gestów, na zrozumiałym i precyzyjnym formułowaniu argumentów i myśli czy też na opisywanie swoich uczuć.

Błędy w komunikacji są główną przyczyną konfliktów i nieporozumień, każdy je popełnia. W domu, w pracy, w sklepie i wszędzie indziej. Mają wpływ na jakość naszych relacji z bliskimi czy też na sukces zawodowy.

Warto zatem jak najwcześniej nauczyć się komunikować skutecznie 😉 Oszczędzi się dzięki temu nerwów i czasu.

TERMIN:
9 listopada 2021

GODZINA:
9:00

MIEJSCE:
online (Google Meet)


UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY 🙂

Udział w warsztatach nie jest odpłatny, lecz jeśli uznacie, że był on wartościowy, będziemy wdzięczni za darowiznę na rzecz Fundacji. Zebrane środki przeznaczymy na dalsze rozwijanie talentów u dzieci i dorosłych.

Dane do przelewu:

Fundacja W Sercu Matki
18 1140 2004 0000 3102 7913 9412
W tytule przelewu: Imię i Nazwisko, Darowizna na cele statutowe.

Jeśli chcielibyście wesprzeć konkretny fundusz, możecie w tytule wpisać „Skarbonka dla dziecka” lub „Skarbonka dla dorosłego”.

LINK DO SPOTKANIA:


LINK DO WYDARZENIA:

Loading