Minione: spektakl „Białe Noce” i występ dzieci z zajęć muzycznych

2 lis 2021

Wydarzenie zorganizowaliśmy we współpracy z Teatrem SGH, który na scenie NOK-u 6 i 7 listopada przedstawi spektakl „Białe Noce”.

Spektakl reżyserii Jerzego Łazewskiego inspirowany jest kultowym i ponadczasowym opowiadaniem Fiodora Dostojewskiego.

Przedstawia studium charakterów dwojga młodych ludzi, spotykających się przez cztery noce na petersburskich bulwarach, stanowi zaskakująco trafne odbicie współczesności. Na pierwszy rzut oka wydaje się stereotypową historią miłosną, jednak daleko jej do banału, a z każdą minutą ujawnia coraz więcej detali i zawiłości historii obojga bohaterów.

TERMIN:
6 & 7 listopada 2021

GODZINA:
17:30

MIEJSCE:
NATOLIŃSKI OŚRODEK KULTURY


UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY 🙂

Celem wydarzenia jest pokazanie efektów spotkań ludzi ze wspólną pasją, poprzez zapewnienie im sceny, na której mogą się sprawdzić i pokazać swój talent innym. Poza studentami, wystąpią również dzieci z organizowanych przez nas zajęć muzycznych.

Mamy nadzieję, że widząc owoce naszych działań oraz uśmiechających się z dumą bliskich występujących, zechcecie nas wesprzeć w dalszym rozwijaniu talentów i organizowaniu podobnych wydarzeń poprzez wzięcie udziału w zbiórce wieńczącej całe spotkanie.

BILETY:

Darmowe wejściówki będą do odebrania w sekretariacie NOK-u od 15:00 2 listopada.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

  1. Powitanie przez reprezentantów Fundacji i przedstawienie jej celów i działań.
  2. W sobotę – występ dzieci z zespołu „Promyki szczęścia”, a w niedzielę – występ dzieci z zająć muzyczno-rytmicznych. Oba pokazy będą nawiązywać do Święta Niepodległości.
  3. Spektakl „Białe noce” Teatru SGH
  4. Poczęstunek, wystawa prac z zajęć plastycznych i zbiórka pieniędzy na zajęcia rozwijające talent dla dzieci i dorosłych.

Środki uzbierane podczas zbiórki trafią do naszych funduszy celowych, które wspierają rozwój talentów m. in. poprzez oferowanie voucherów na zajęcia biedniejszym rodzinom (nie tylko na te, które są organizowane przez Fundację).

Liczymy, że pojawicie się tłumnie i wesprzecie nas w dobroczynnych działaniach, a zarazem miło spędzicie wieczór!

Loading