Dziękujemy! Czerwcowy Koncert Fundacji „W Sercu Matki”

4 lip 2021

Podziękowania po Czerwcowym Koncercie w Powsinie….

Jako główna organizatorka Czerwcowego Koncertu Fundacji “W Sercu Matki” pragnę podziękować za współpracę wszystkim osobom, bez udziału których nie byłoby koncertu 20 czerwca.

Amfiteatr w Powsinie – to szczególne miejsce, gdzie scena z widownią wyrasta
w środku lasu…

Serdeczne podziękowania za owocną współpracę kieruję w stronę pana Michała Buławy z Parku Kultury w Powsinie, osoby kompetentnej i niezwykle pogodnej. Mam nadzieję, że Czerwcowe Koncerty Fundacji staną się tradycją kulturalną Powsina, będą okazją do zaprezentowania talentów młodszych i starszych, bardziej i mniej doświadczonych warszawskich muzyków. 

Czy koncert może się odbyć bez nagłośnienia? 

Dziękuję panu Janowi Ołpińskiemu z Astralconcert głównie za to… że było nas dobrze słychać, ale także za elastyczność, sumienność i punktualność. Liczymy na dalszą współpracę i kolejne koncerty z Pana udziałem.

Aby zrealizować takie wydarzenie potrzebne są fundusze…

Dziękuję Aleksandrze Resztik – wybitnej sopranistce, która dzięki dofinansowaniu swojego projektu “Motyl na karuzeli” wspomogła Fundację w realizacji Czerwcowego Koncertu, ale też uświetniła koncert serią pieśni przygotowanych w ramach projektu.

Dziękuję wszystkim Drogim Darczyńcom za wpłaty na rzecz organizacji koncertu. Wasz wkład w propagowanie kultury i sztuki jest ogromny. Dajecie szansę i okazję do  publicznych występów profesjonalnym artystom, dzieciom i młodzieży.

“Amfiplener” – czyli warsztaty plastyczne dla dzieci

Dziękuję Pani Karolinie Sawickiej ze sklepu plastycznego Maluje.pl za ufundowanie nagród w konkursie “Motyl na karuzeli” oraz za zaopatrzenie we wszystkie potrzebne materiały naszego “Amfipleneru” prowadzonego przez artystę, malarza i grafika – Ryszarda Ząbkowskiego.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę p. Michała Kapicy ze sklepu Smak Natury za podarowanie zdrowych, ekologicznych przekąsek: czekoladowych kulek i słonych chrupek o smaku pizzy.

Na koniec najważniejsi – współpracownicy i wolontariusze Fundacji “W Sercu Matki”

Koncert i wszystkie “okołokoncertowe” wydarzenia odbywały się pod patronatem  Marii Pietrzak, naszej fundatorki, która zawsze wspiera radą, pomysłami i modlitwą, a przede wszystkim niezwykłym darem łączenia ludzi. Wiadomo – koncert plenerowy udaje się zwłaszcza wtedy, gdy jest dobra pogoda. Marysia omodliła ją bardzo, niektórzy mówią, że za bardzo 🙂 Dla mnie było komfortowo, bo lubię wysokie temperatury.

Szczególne podziękowania należą się Agnieszce Sysik, za nieocenioną pomoc, m.in. za przygotowanie formularzy dla wykonawców oraz za koordynację podczas koncertu, Ewie Czech za kilkugodzinne, profesjonalne prowadzenie koncertu pomimo wysokich temperatur,  Milenie Dzwonnik za promowanie koncertu w mediach społecznościowych i na stronie Fundacji i wsparcie podczas koncertu, Nicolasowi Sitko za pomoc w transporcie i wsparcie podczas koncertu, Ryszardowi Ząbkowskiemu za pomoc w transporcie i przygotowanie plakatu. Dziękuję Małgosi Balcerek za obsługę spraw finansowych
i kącika dla dzieci.

 W organizację koncertu zaangażowały się też jako wolontariuszki Magda Kret, Monika Podgórska i Marta Guz.

Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie! Wiem, że z Wami uda się każdy, nawet najbardziej szalony projekt.


Anna Pełka

Loading