19 czerwca odbędzie się drugi już Koncert Czerwcowy! Zapraszamy serdecznie!

13 cze 2022

Koncert Czerwcowy odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca, w Amfiteatrze w Parku Kultury w Powsinie, ul. Maślaków 1, Warszawa, w godz. 15-19.

Wystąpią pełni entuzjazmu i pasji amatorzy – muzykujące dzieci i dorośli – oraz profesjonalni artyści, m.in.: Chór Mam Ave Maria, Chór Rodzinny Szkoły Sióstr Niepokalanek, Paulina i Dominik Chmurscy, Zespół Folklorystyczny „Lazurki”, zespoły dziecięce Fundacji „W Sercu Matki”, gitarzysta Rafał Christa, Paweł Listwon (pianino), Marta Szeliga i Teresa Szostakowska (śpiew).

W repertuarze znajdą się zarówno utwory z kręgu muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej oraz dziecięcej.

Wydarzenie ma charakter otwarty i nieodpłatny.

Koncertowi będzie towarzyszył plener malarski „Amfiplener” przy sztalugach z artystą malarzem i grafikiem, Ryszardem Ząbkowskim w godz. 15-19.

Plan Koncertu:

• 15.00 – 16.30 – część 1. Koncertu
  • 16.30 – 17.00 – przerwa
  • 17.00 – 19.00 – część 2. Koncertu

Na zakończenie zatańczymy wspólnie taniec Jeruzalema 🙂

Podczas Koncertu będzie można nabyć książkę „Jakość życia. Na co masz wpływ?” pod redakcją naukową Marii Pietrzak, założycielki naszej Fundacji oraz Joanny Kosteckiej, Moniki Czerwonki i Grzegorza Grochowskiego, a także inne książki wydawnictwa CeDeWu.

Z przyjemnością chcemy też ogłosić, że patronat medialny nad Koncertem Czerwcowym objęli:

MiastoDzieci.pl – portal z wydarzeniami dla rodzin:

oraz NGO Warszawa – portal organizacji pozarządowych

Organizację Koncertu Czerwcowego wsparli ponadto:
– Fundacja Języka Polskiego
– Wydawnictwo CeDeWu
– Związek Dużych Rodzin Trzy Plus
– delikatesy Smak Natury
– sklep Prosto ze Wsi z bazarku przy ul. Wąwozowej
– sklep Zośka z bazarku przy ul. Wąwozowej
– Centrum Ogrodnicze Sekwoja z ul. Rosoła
– sklep z naturalnymi kosmetykami Yasmeen.pl