Dla dorosłych

Szczegóły wydarzenia

  • Przy Bażantarnii 3
  • 10 marca 2022
  • czwartek, 10:00 do 14:00

Contact event manager

1 2 3 4

Zarezerwuj bilet

Thank you Kindly

Warsztaty dla Kobiet “Cała jesteś piękna”

Warszawa, Przy bażantarnii 3

czwartek, 10:00 do 14:00
10 marca 2022

000000

Warsztaty dla Kobiet “Cała jesteś piękna”

Warszawa, Przy bażantarnii 3

czwartek, 10:00 do 14:00
10 marca 2022

DRUKUJ

Fundacja “W Sercu Matki” zaprasza na wyjątkowe warsztaty dla kobiet o odkrywaniu swojego piękna pt. “Cała jesteś piękna”.

➡️ Warsztaty odbędą się w czwartek 10 marca o godz. 10 w sali nr 1 w budynku LO na terenie parafii bł. Władysława, ul. Przy Bażantarni 3.

➡️ Ze względu na praktyczny charakter zajęć liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy przez formularz:
https://forms.gle/1FV8wyAFqSftkSXD6

Warsztaty poprowadzi Emilia Cichecka, kolorystka i stylistka, współzałożycielka sklepu dla pań “Twe Sukienki” oraz pomysłodawczyni projektu EZER Kobieta Tajemnica.

A poniżej kilka zdań o warsztatach od Emilii Cicheckiej, Prowadzącej:
“Warsztaty “Cała jesteś piękna” to bliskie spotkanie z własną kobiecością. Każda z nas jest piękna, ale nie zawsze wiemy, jak odpowiednio swoją kobiecość wydobyć i podkreślić. Podczas warsztatów będziemy wydobywać swoje prawdziwe piękno, które zostało w nas stworzone na obraz i podobieństwo samego Boga. Będziemy szukać swojego odbicia w Maryi. Pokażę także jak w prosty i praktyczny sposób dobierać do siebie kolory i fasony ubrań tak by wyglądać pięknie i efektownie nie tylko od święta. Nie zabraknie także wskazówek jak dokonać wiosennego przeglądu szafy.”

❣️ Ze względu na fakt, że warsztaty w dużej części mają charakter praktyczny oraz trwają kilka godzin, zachęcamy, by uczestniczyć w nich bez dzieci – choć jeśli nie ma innej możliwości, zapraszamy z pociechami :).

❗ Warsztaty są bezpłatne. Będziemy jednak wdzięczni za drobne datki do skarbonki podczas spotkania jako wynagrodzenie Prowadzącej.

Zachęcamy kobiety, by tymi warsztatami zrobiły sobie prezent na ten czas – czas zbliżającej się wiosny i czas Wielkiego Postu – bo także o pięknie duszy będziemy rozmawiać. Wierzymy, że wniosą one momenty radości a także trwałe piękno w nasze życie, zwłaszcza w tym tak trudnym teraz okresie. Jeżeli znacie mamy z Ukrainy, którym te warsztaty mogłyby wnieść więcej pokoju do ich skołatanych serc, przekażcie proszę te informacje lub zapiszcie je przez formularz 🌸.

Drukuj swój bilet